تصویر موجود نمیباشد
    

مراکز تفریحی و استخر های هوشمند

دسته بندی محصولات

استخر هوشمند

    پذیرش :

در هنگام پذیرش، به هر فرد ، یک مچ بند تگ دار تخصیص می یابد. این تگ ، به عنوان کلید کمد لباس ها عمل می کند. با ثبت ساعت دریافت و تحویل تگ ها، می توان مدت حضور در استخر را در هزینه نهایی دخالت داد. همچنین پذیرش می تواند برای مشتریان دائمی،برای تخفیف دهی، پروفایل ایجاد کند. همچنین افرادی که از سونا استفاده می کنند و یا نمی کنند توسط تگ تفکیک شده و در هزینه نهایی دخالت داده میشود.


   مچ بند تگی:

از مچ بند تگی ،به عنوان کلید کمد استفاده میشود.علاوه بر این،برای استفاده از خدمات محوطه استخر، مانند بوفه، غذاخوری ، ماساژ و…به کار می رود. با تجهیز مچبند به نبض گیر،از سیستم پایش سلامتی استفاده می شود.

     دوش:

دوش با تشخیص حضور فرد زیر سردوش عمل میکند. با توجه به قد و وزن افراد ارتفاع سردوش و میزان دبی آب تنظیم میشود.دمای آب نیز به دمای مطلوب تنظیم شده و در آن دما تثبیت می گردد. همچنین، با دسته بندی شوینده ها، می توان با مچبند تگی ، از موارد دلخواه استفاده کرده و هزینه ها کسر گردد.

     سیستم خشک کنی:

در خروجی، علاوه بر نصب سشوارهای خودکار، بعد از خروج از دوش، تونل باد گرم تعبیه می شود تا بدن را خشک کند. همچنین میتوان در حد فاصل محوطه استخر و سایر محوطه های خشک مانند بوفه، غداخوری و… تونل باد گرم را در نظر گرفت.لازم به ذکر است که باد گرم با تشخیص عبور فرد از تونل می وزد.

      سونا:

در سونا، با توجه به حضور افراد، بخور و دما تنظیم و استفاده می شود.(لازم نیست در حالت عدم حضور، دما در حد بالا باشد)    جکوزی:

پمپ های فشار قوی، با حضور فرد عمل می کنند. دمای جکوزی با سیستم مدیریت هوشمند آب کنترل می شود.لازم نیست همواره دمای جکوزی گرم در حد بالا، و جکوزی سرد ، خیلی سرد باشد.

   سیستم رطوبت گیر:

رطوبت زیاد می تواند باعث فرسودگی مصالح شود.سیستم رطوبت گیر با گذر رطوبت محیط از set point مطلوب، شروع به کار خواهد کرد.

  سیستم مدیریت هوشمند آب:

این سیستم، چند ساعت قبل از شروع به کار استخر،پروسه پیش گرمایش و پیش سرمایش را انجام می دهد و در ساعات بعدی، گرمایش وسرمایش به صورت نرمال ادامه می یابد.این سیستم می تواند از گرمای خورشید و سرمای فضای بیرون، به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی بهره جوید. با بررسی دمای نقاط مختلف استخر و مقایسه آن با دمای لازم در آن نقطه، آب با دمای مناسب را تزریق می کند. در جکوزی، با تشخیص حضور، آب با دمای بالا را وارد می کند.
بخش های مختلف استخر به ابزار سنجش آلودگی آب مجهزند و در صورت آلودگی، عمل تعویض و تصفیه آب را انجام می دهند.

    تنظیم ارتفاع کف استخر:

میتوان بر اساس سن مشتریان عمق استخر را تنظیم کرد و آن را ویژه خردسالان و بزرگسالان قرارداد و یا حتی در مواقع مورد نیاز سالن استخر را تبدیل به سالن ورزشی چند منظوره نمود.

   نورپردازی روشنایی:

سیستم روشنایی با توجه به سقف شفاف و متحرک و کانال های روشنایی، میزان نور دریافتی از محیط بیرون را سنجیده و با استفاده از چراغ های به کار رفته در استخر، روشنایی را به حد لوکس استاندارد می رساند.
می توان از آبنمای گرافیکی هم برای زیبایی و نمایش ساعت، دما،تبلیغات و… استفاده کرد.
برای مواقع اضطراری هم می توان نورپردازی قرمز بر روی درب های خروجی اضطراری اجرا کرد.


 

شرکت زم زم
بانک ملت
شهرداری تهران
دانشگاه آزاد
دانشگاه پیام نور
حلوای عقاب
سازمان مدیریت پسماند
شهرداری کرج
سازمان سنجش
کام نت
آبفای کرج
فدراسیون کشتی
اکتوور کوو
آموزش و پرورش