تصویر موجود نمیباشد
    

قفل دیجیتال سامسونگ

دسته بندی محصولات

قفل دیجیتال مدل SHS-P810

دسترسی به قفل دیجیتال توسط رمز:
به این مدل قفل الکترونیکی می توان یک رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم را شناسایی کرد. قابلیت روشن شدن صفحه کلید با صدا یا بدون صدا.

دارای کدهای تصادفی:
قبل از وارد کردن رمز، دستگاه به شما دو عدد تصادفی می‌دهد. برای آنکه رد اثر انگشت شما بر روی تمامی اعداد باشد و نتوان رمز شخصی شما را به هیچ وجه تشخیص داد.

دسترسی به قفل دیجیتال توسط کارت:
این مدل قفل دیجیتالی دارای دو عدد کارت KEY TAG می‌باشد که تا ۲۰ عدد کارت را می‌توانید به قفل شناسایی کنید.

مجهز به سیستم ورودی دوبل کارت و رمز:
با فعال کردن این سیستم برای ورود علاوه بر وارد کردن رمز باید کارت را نیز شناسایی کرد.
 
دسترسی به قفل دیجیتال توسط کلید مکانیکی و ریموت کنترل:
کلید مکانیکی زمانی به کار می‌رود که شما رمز خود را فراموش کرده‌اید و کارت خود را نیز گم کرده‌اید و یا زمانیکه باتری دستگاه تمام شده است می‌توانید از این کلید کامپیوتری بهره ببرید. این مدل قفل الکترونیکی قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل را دارد. اگر قفل را به ریموت کنترل مجهز کنید می‌توان از آن به عنوان مجوز از طرف منشی مستقر در خارج از اتاق و یا فرد داخل اتاق استفاده کرد.

سیستم امنیت خروج:
با فعال کردن این سیستم به محض باز کردن درب از داخل، قفل هشدار می‌دهد.

مجهز به سیستم حریم خصوصی:

با فعال کردن این سیستم از داخل، دیگر کسی حق ورود را نخواهد داشت.

مجهز به سیستم ضد سرقت:
در صورت وارد کردن رمز یا کارت غیر مجاز، همچنین اثر انگشت اشتباه و ضربه زدن به درب یا قفل، آلارم دستگاه به مدت یک دقیقه به صدا در می‌آید و سیستم ورود هم به مدت یک دقیقه قطع می‌شود.

مجهز به سیستم ضد شوک:
در صورت وارد کردن ولتاژ غیرمجاز به دستگاه آلارم دستگاه به صدا در می‌آید و سیستم ورود برای چند دقیقه قطع می‌شود.
 
مجهز به سیستم اعلان حریق:

در صورت بروز آتش‌سوزی آلارم دستگاه به صدا در آمده و به شما هشدار می‌دهد.


منبع تغذیه:
منبع تغذیه قفل از طریق باتری‌های قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی برق می‌باشد. این قفل دیجیتال نیاز به ۴ عدد باتری قلمی دارد. اگر در طول روز به طور مرتب ۱۰ مرتبه قفل باز و بسته شود باتری به مدت یک سال برای شما کار می‌کند. یک هفته قبل از تمام شدن باتری دستگاه به شما هشدار می‌دهد تا باتری را تعویض کنید.
 


تغذیه اضطراری:
در صورتی که به آلارم دستگاه جهت تعویض باتری توجه نکرده و باتری دستگاه تمام شود می‌توانید یک باتری کتابی ۹ ولتی را به منبع تغذیه اتصال دهید تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز یا کارت خود جهت باز شدن قفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن، باتری قفل دیجیتال را تعویض کنید.
 مجهز به زبانه V شکل برای راحتی در عبور و مرور.
قابلیت نصب بر روی انواع درب‌های چوبی و ضدسرقت
 ساخت کـره جنوبی و دارای استانداردهای معتبر جهانی
(KS & KPS)
 
 
 قفل در درب ضد سرقت مهمترین و کاربردی ترین وسیله است. قفل های ضعیف به راحتی شکسته می شوند و امنیت ندارند. اما قفل های قوی در برابر سرقت بسیار مقاوم هستند و به سهولت باز نمی شوند.قفل هایی که در درب ضد سرقت استفاده می شوند انواع مختلفی دارند و هر کدام میزان امنیت متفاوتی را تامین می کنند. کاملا واضح و مبرهن است که این قفل ها نسبت به قفل های معمولی بسیار مقاوم تر هستند. یکی از انواع قفل های ضد سرقت قفل های کامپیوتری هستند که دارای ۵ کلید هستند و در صورت گم شدن کلید آنها، تنها راه باز کردن درب عوض کردن قفل آن است. نوع دیگر این قفل ها، انواع هوشمند هستند. این نوع قفل ها یا دارای پسورد هستند و یا با اثر انگشت مالک کار می کنند. امنیت این نوع نسبت به کامپیوتری بیشتر است. و یک نوع دیگر قفل های قدرتمند، قفل های کارتی هستند و دارنده کارت با کشیدن کارت می تواند قفل را باز کند.
اینکه بگوییم قفل دیجیتال ضد سرقت به هیچ وجه باز نمی شوند اغراق است. اما می توان گفت که این قفل ها به سختی باز می شوند و برای باز شدن به زمان زیادی احتیاج دارند . همین امر باعث می شود تا انگیزه سرقت کاهش پیدا کند. زیرا معمولا سارق وقت زیادی برای باز کردن درب ندارد.
علاوه بر این باید توجه داشت که قفل در درب ضد سرقت فقط در صورتی به درستی کار می کنند که درب را به درستی قفل کرده باشیم. در غیر این صورت به راحتی مانند دیگر درب ها باز می شوند.
البته قابل ذکر است که قفل دیجیتال معمولا دارای یک آلارم هشدار نیز می باشد که در صورت اعمال زور به قفل این آلارم به صدا در می آید. بنابراین سارق علاوه بر نداشتن زمان برای باز کردن این قفل های الکترونیکی باید به این موضوع نیز دقت کند.

در سال های اخیر، قفل های هوشمند بسیاری عرضه شده اند که با استفاده از اثر انگشت و بلوتوث کار می کنند اما مخترعان موفق به ساخت دستگیره اثر انگشتی شده اند که تلفیقی از این دو مورد است. این دستگیره دیجیتال Olu نام دارد. کاربران با استفاده از اسمارت فون های خود می توانند کنترل قفل های دیجیتالی را در اختیار داشته باشند.
 

شرکت زم زم
بانک ملت
شهرداری تهران
دانشگاه آزاد
دانشگاه پیام نور
حلوای عقاب
سازمان مدیریت پسماند
شهرداری کرج
سازمان سنجش
کام نت
آبفای کرج
فدراسیون کشتی
اکتوور کوو
آموزش و پرورش