تصویر موجود نمیباشد
    

قفل درب دیجیتال (امنیت کامل)

دسته بندی محصولات

با توجه به افزایش جرائم و سرقت ها ،  لزوم نصب سیستم های امنیتی در اماکن مسکونی و تجاری بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است .
همه به دنبال محافظت از اماکن خود در برابر هر گونه تجاوز هستند. توجه کنید که سیستم ارزان می تواند هزینه های بالاتری را در پی داشته باشد.برای مثال اگر دزدگیر شما با هر چیزی شروع به هشدار کند شما هزینه زیادی را صرف خواهید کرد بدون اینکه هیچ گونه خدماتی دیگری دریافت کرده باشید.یک سیستم امنیتی خانگی مناسب نباید با حرکت حیوانات در محوطه منزل هشدار دهد.

سیستم های امنیتی و نظارتی امروزه از اهمیت بسزایی در زندگی ما برخوردار می باشند، از این رو شرکت کام نت تصمیم دارد جز اولین شرکتهایی باشد که سیستم های امنیتی و نظارتی شامل ( دوربین های مداربسته ، راه بند های هوشمند ، هشدار دهنده ها ، سیستم جامع نظارتی و امنیتی ساختمان از راه دور و بر بستر شبکه را بصورت تخصصی به مشتریان عرضه نماید .
 
 کلیه محصولات دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش و پشتیبانی آنلاین می باشد. 


این شرکت سعی نموده با ایجاد شبکه خدمات پس از فروش در سطح کشور پاسخگوی نیاز مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن بوده و به نحوی تلاش می نماید که زمان ارائه خدمات به مشتری ، به کمتر از یک ساعت برسد. 
 
شرکت کام نت در حال حاضر در راستای اجرای تعهد 10 سال خدمات پس از فروش نسبت به دستگاههای فروخته شده اقدام نموده که این امر موجب رضایتمندی مشتریان از خدمات ارائه شده توسط این شرکت گردیده است.
 
امید است با تحقق آرمانهای این شرکت و همچنین یاری مشتریان ارجمند، قدمی فراتر از تکریم و ایجاد رضایتمندی مشتری برداریم.
 

شرکت زم زم
بانک ملت
شهرداری تهران
دانشگاه آزاد
دانشگاه پیام نور
حلوای عقاب
سازمان مدیریت پسماند
شهرداری کرج
سازمان سنجش
کام نت
آبفای کرج
فدراسیون کشتی
اکتوور کوو
آموزش و پرورش