تصویر موجود نمیباشد

راهکار ها

دسته بندی راهکارها

   راهنمای خرید   برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان 

پرسنل مجرب و آموزش دیده این شرکت بعد از دریافت سفارش از مشتری اقدام به تهیه پلان و موقعیت تجهیزات نموده و بهترین سناریو را برای ساختمان مذکور طراحی و اجرا می نمایند .

کلیه تجهیزات و سنسورهای استفاده شده در این مجموعه از برندهای بنام  و دارای گارانتی های معتبر این صنعت و همچنین بیمه نامه می باشند.


     طرح پایه  

  

در این طرح فقط سیستم روشنایی در نظر گرفته شده است که قابلیت اجرای سناریو در آن وجود دارد. تفاوت این طرح با سیستم سنتی ساختمان آن است که می توان با برنامه ریزی مناسب سناریو های نورپردازی  ویژه ای در واحد ایجاد نمود.

به عنوان مثال سناریوی ورود و خروج مهمترین سناریو ها در این طرح می باشند که کاربر به راحتی با فشردن یک کلید می تواند از خاموش بودن کلیه اجزای سیستم مطمئن شود.

در این طرح از رله جهت خاموش و روشن نمودن خطوط استفاده می شود و توسط کلید های هوشمند و نیمه هوشمند فرامان ها صادر می شوند.
جهت بهبود و ارتقاء این طرح در حوزه روشنایی می تواند از خطوط دیمر در راستای کنترل شدت روشنایی و یا کلید های دارای صفحه نمایش دار استفاده نمود.
امکان کنترل از طریق موبایل و تبلت دیگر امکانی است که می توان به این طرح افزود.

- نمونه تجهیزات استفاده شده در ادامه نمایش داده شده است.
 

 

         
          
طرح طلایی 
 


 

        این طرح که تقریبا بیش از 80 درصد امکانات سیستم هوشمند را شامل می شود دارای سیستم های روشنایی، سیستم سرمایش و گرمایش، سیستم کنترل TV، سیستم امنیتی، امکان ارسال و دریافت SMS، سیستم صوتی و کنترلر پرده برقی می باشد. در این طرح امکان کنترل یک عدد کولر آبی و یا داکت اسپلیت برای کل فضا به همراه یک عدد کلید هوشمند ترموستاتیک دارای صفحه نمایشگر دیده شده است. لازم به ذکر است در صورت استفاده از کولر گازی و یا فن کویل در هر فضا هزینه نهایی طرح افزایش خواهد یافت.در این طرح از رله جهت خاموش و روشن نمودن خطوط استفاده می شود و توسط کلید های هوشمند و نیمه هوشمند فرامین صادر می شود. از طریق فرستنده امواج IR کاربر می تواند به راحتی کلیه قابلیت های تلویزون خود را توسط سیستم هوشمند کنترل نماید.

سیستم امنیتی با استفاده از سنسور های هوشمند پیاده سازی خواهد شد و پس از فعال شدن در صورت بروز رخدادی در سیستم آژیر به صدا در خواهد آمد. سیستم SMS کلیه وقایع سیستم را می تواند برای مخاطبین خود اطلاع رسانی نماید. ترکیب سیستم صوتی و امنیتی امکان ایجاد پیام های امنیتی را به صورت صوت میسر می سازد.در این سیستم همچنین نرم افزار کنترلی سیستم هوشمند دیده شده اس که می تواند تمام قابلیت های سیستم هوشمند را کنترل و مانیتور نماید.سیستم هوشمند دارای یک عدد کنترلر پرده نیز می باشد که نوع و ویژگی های پرده می تواند بر اساس نیاز انتخاب شود. امکان پخش صوت از منابع مختلف صوتی از دیگر ویژگی های این طرح است

 

 


ارائه راه کارهای مناسب جهت انتخاب یو پی اس و استابیلایزر


با توجه به ماهیت عملکردی و تنوع محصولات ، راهکارها و یا موارد استفاده از آنها ، بسیار گسترده بوده و قطعاً انتخاب یک محصول متناسب با نیاز شما ، به مشاوره ، راهنمایی و یا حتی آموزش پیش از خرید نیازمند است .    راهنمای خرید   

اگر هیچ گونه آشنایی با یوپی‌اس ندارید، کارشناسان ما به شما در انتخاب و خرید یوپی‌اس کمک می‌کنند. 

 

راهکار ها:
    
شرکت زم زم
بانک ملت
شهرداری تهران
دانشگاه آزاد
دانشگاه پیام نور
حلوای عقاب
سازمان مدیریت پسماند
شهرداری کرج
سازمان سنجش
کام نت
آبفای کرج
فدراسیون کشتی
اکتوور کوو
آموزش و پرورش